PRIMULA ТОРР

PRIMULA ТОРР
Професійна серія Засіб для сухого миття автомобілів.

Описание

Форма випуску: густий рідинний концентрат.

 

Призначення: очистка лакофарбових покриттів автомобілів від пилу і бруду. При постійному використанні засобу на оброблюваних поверхнях утворюється стійка захисна плівка з водовідштовхувальним та пиловідштовхувальним ефектом.

 

Інструкція з використання: збовтати засіб перед застосуванням. Концентрат розвести у співвідношенні 1 частина до 10-15 частин з розрахунку 15-25 мл концентрату на 1 мийку. Робочий розчин розпилити на поверхню автомобіля, зачекати 10-20 секунд та прибрати бруд чистою серветкою з мікрофібри. Чисту поверхню протерти сухою серветкою.

 

Миття особливо брудних поверхонь: у випадках сильного забруднення поверхні рекомендується застосовувати традиційні способи мийки.

 

Заходи безпеки: необхідно подбати про захист очей та шкіри. В разі потрапляння в очі потрібно ретельно промити їх великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Не можна змішувати з іншими миючими засобами. При зберіганні слід унеможливити доступ дітей до засобу. Виробник не відповідає за збитки, що виникли в результаті неправильного використання засобу.

 

Вплив на довкілля: при правильному використанні засобу ризик забруднення навколишнього середовища мінімальний. Невикористані протягом терміну залишки засобу утилізуються згідно норм чинного законодавства.

 

Склад: підготовлена вода, осмотик (≤ 15%), кремнійорганічні агенти (≤ 10%), в’яжучий агент           (≤ 10%), гліколевий етер (≤ 5%), антистатик (≤ 5%), пластифікатор (≤ 4%), ПАВ (≤ 1,5%), барвник, ароматизатор.

 

Умови зберігання: зберігати в сухому приміщені в температурному діапазоні від -2оС до +30оС.

Термін придатності: 36 місяців з моменту виготовлення.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Контакты

OOO «Альхим»

Украина,
08132, Киевская обл., г. Вишневый, ул. Киевская, 8

тел./факс:+38(044)390-36-59;
+38(050)462-81-71; +38(097)531-14-64.

E-Mail: info@alhim.com.ua

Яндекс.Метрика