ТОВ «Альхім» на ринку України з 2003 року. Основним напрямком діяльності підприємства є власне виробництво піноутворювачів марки «Альпен» (широкого спектру застосування), реалізація реагентів для хімводоочистки і водопідготовки, оптово-роздрібні торгівля промисловою хімією, а також забезпечення підприємств протипожежним інвентарем і обладнанням.

Піноутворювачі «Альпен» екологічно «м'які», біологічно розкладаються (біологічна здатність до розкладання до 90 %). Застосовуються для промислових цілей (виробництво пінобетону, пилопригнічення, у сталеливарному виробництві), для гасіння пожеж класу A і B, підклас А1, А2, В1 (тверді і рідкі речовини, включаючи деревину, бавовну, вугілля, нафту і нафтопродукти, жири, масла и т.п.), із застосуванням піни низької і середньої кратності за допомоги стандартних піногенераторів і стаціонарных установок пінного пожежогасіння.

Піноутворювачі виробляються із температурою застигання від -3 0С до -20 0С, і з концентрацією робочого розчину 4% и 6%.

Одним із головних напрямків ТОВ «Альхим» є обслуговування систем водопідготовки і хімводоочистки. У наявності широкий асортимент інгібіторів корозії, реагентів для очищення від існуючих відкладень і для пригнічення процесів накипуутворення, корозії і біообростанню, для стабілізації водооборотних циклів, біоцидної обробки і відмивання трубопроводів, систем опалення, зворотньоосматичних і іонообмінних установок, водооборотиых, охолоджувальних систем, теплообмінних і іншого технологічного устаткування.


У випадку вашої зацікавленості наше підприємство виконує широкий комплекс лабораторних досліджень води, відкладень, продуктів корозії и т.п., готові підібрати необхідні засоби і реагенти, а також розробити програму проведення випробувань безпосередньо на водооборотних циклах.

Оперативність, точність поставок і гнучка цінова політика дозволяють нам працювати з найбільшими підприємствами таких галузей промисловості, як нафтопереробна, металургійна, машинобудівна, енергетична, хімічна, харчова і іншими підприємствами і дрібними споживачами.
    
Колектив ТОВ «Альхім» постійно працює над розширенням ринку збуту і номенклатурі пропонованої продукції.

Будемо раді бачити Вас в числі наших партненрів і сподіваємося на довгострокову співпрацю.


Запрошуємо до співпраці дилерів.